LOGO Powiat Prudnicki - Starostwo Powiatowe w Prudniku
www.powiatprudnicki.pl
Wersja strony dla osób niedowidzących.
Wróć do przeglądania normalnej wersji strony
Dziś: Czwartek, 17 Kwiecień 2014r. 107 dzień roku. Solenizanci: Rudolf, Robert, Stefan, Anicet, Klara.
Google+

Informujemy, iż konkurs pod nazwą "Ekonomiczne Gry Uliczne" rozpocznie się w sobotę 15 października o godzinie 9 w siedzibie Starostwa Powiatowego w Prudniku.

Tutaj jesteś: główna / aktualności / "Program wyrównywania różnic między regionami II"

"Program wyrównywania różnic między regionami II"

W dniu 8 grudnia 2009r. w siedzibie Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych Oddział Opole zostały podpisane umowy przez Powiat Prudnicki reprezentowany przez Starostę Prudnickiego -Radosława Roszkowskiego, Wicestarostę - Józefa Skibę oraz Skarbnika Powiatu- Aleksandrę Zembroń na dofinansowanie w wysokości 294.309,02 zł projektów w ramach "Programu wyrównywania różnic miedzy regionami II" w obszarach B i D.

Umowy przewidują realizację projektów:

1. "Przystosowanie podłoża pod wykładzinę antypoślizgowa, zakup i ułożenie wykładziny antypoślizgowej w ciągach komunikacyjnych szkoły oraz dostawa, zakup i montaż poręczy w ciągach komunikacyjnych szkoły w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Głogówku" na kwotę 34.685,21 dofinansowanie Państwowego Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych wynosi 17.342,60zł.
  2. "Likwidacja barier transportowych- zakup samochodu 9-cio miejscowego przystosowanego do przewozu osób niepełnosprawnych i na wózkach inwalidzkich dla Ośrodka Rehabilitacji i Opieki Psychiatrycznej w Racławicach Śląskich" na kwotę 120.000zł dofinansowany został przez Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych w wysokości 60.000zł.
  3. "Likwidacja barier architektonicznych szpitala w zakresie poruszania się osób niepełnosprawnych- dostosowanie ciągów komunikacyjnych" w Prudnickim Centrum Medycznym S.A Niepublicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej. Wartość projektu wynosi 277.292,87zł, dofinansowanie przez Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych w wysokości 138.646,43zł.
  4. "Likwidacja barier architektonicznych w Zespole Opieki Zdrowotnej w Białej poprzez zakup i ułożenie wykładziny antypoślizgowej w ciągach komunikacyjnych Oddziału Kardiologicznego i Medycznego Laboratorium Diagnostycznego". Wartość projektu wynosi 26.056,27zł, dofinansowanie z Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych wynosi 13.028,13zł.
  5. "Likwidacja barier transportowych-zakup samochodu 9-cio miejscowego do przewozu osób niepełnosprawnych i na wózkach inwalidzkich" Gmina Prudnik na rzecz Środowiskowego Domu Samopomocy w Prudniku, ul. Parkowa 6. Wartość projektu wynosi 120.000zł, dofinansowanie przez Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych w wysokości 60.000zł.

Data zamieszczenia aktualności: Środa, 16 Grudzień 2009r. o godz: 10:08.

Ten tekst czytano: 961 razy.
Powrót do strony głównej aktualnosci »

LicznikLicznik odwiedzin serwisu: 1484310
eMail  kontakt z redakcją serwisu
Herb Powiatu Prudnickiego Starostwo Powiatowe w Prudniku,